English

Turlar, Cruise ve Mavi Yolculuk
 
Turlar, Cruise ve Mavi Yolculuk

Alp Reyal Turizm olarak, her alanda gösterdiğimiz titizlik ve özeni yurt içi ve yurt dışı turistik ve eğitim amaçlı gruplarımızda da gösteririz.

Yurtdısı Turlar

Turistik paket gruplarımız, ilginç ve sıra dışı konseptli turlarımız veya kendi grubunuz için talepleriniz doğrultusunda özelleştirilmiş kapalı tur gruplarımızda hizmet kalitemizi ve ayrıcaklı servislerimizi sizlere hissettiririz. Tur kaydınızı yaptırdığınız andan itibaren sizlere yardımcı olup devamında refakat edecek olan yurtdışı tecrübesi ile donanmış kadromuz ile keyifli ve özellikli bir tur tecrübesi yaşarsınız.

Yurtiçi Turlar

Acentamız aynı zamanda tüm müşterilerine, kapalı gruplarına ve okul gezi kollarına yönelik çeşitli bölgelere, mevsim koşulları içerisinde unutulmayacak organizasyonlar düzenlemektedir.

Günübirlik, haftasonu yada resmi tatillerde düzenlenmesi planlanan yurtiçi turlarınızda sizlere yada misafirlerinize unutulmayacak bir tecrübe yaşatmak ve ülkemizin doğal ve tarihi güzelliklerini Alp Reyal Turizm ve Seyahat Acentası olarak paylaşmak bizim için zevktir.

Tüm gezilerimizde, gidilen yöreyi bilen tecrübeli rehberlik hizmetlerimiz, her daim güler yüzlü kaptanlarımız, yüksek model araçlarımız ve gezi boyunca gruba refakat ederek sizlere konfor sağlayacak olan acenta görevlimiz ile keyifli bir tecrübe edinmenizi sağlarız. 

Mavi Yolculuk

Ülkemizde yapılabilecek en keyifli tatillerden biri olan, el yapımı gulet tekneler ile Mavi Yolculuk zevkini Ege ve Akdeniz kıyılarımızda sizlere yaşatmak isteriz. Bu şekilde ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini farklı bir açıdan tecrübe edebilirsiniz.

Cruise / Gemi Seyahatleri

Gözlerinizi birkaç saniyeliğine kapatın... Yüzer bir lüks otelde hatta küçük bir şehir içinde, dünyanın en güzel denizlerine, en güzel kentlerine yolculuk ettiğinizi hayal edin. İşte gemi yolculuğu, en kısa bu şekilde özetlenebilir. Cruise yolculuğuna katılanlar, tatillerine koca bir dünyayı sığdırır, unutulmaz anlar yaşarlar. Bavul açma kapama olmadan her gün başka bir limanda, yeni bir kentte uyanırlar. Üstelik büyüleyici bir atmosferde her türlü konfor ve eğlence içinde dinlenerek yol alarak, eşsiz manzaraların tadını çıkartırlar.

Karayipler ve Güney Amerika'nın güzelliklerini sunan geziler... Fransa ve Ispanya'nın sıcakkanlı kentlerine götüren Akdeniz esintileri... Kopenhag ve St.Petersburg'a uzanan Iskandinav gizemi... göz alıcı fiyordları... Vietnam ve Bombay'ın büyüsünü yaşatan Uzak Doğu rüyası...

Buzulların arasındaki Alaska ve Antartika macerası ya da daha kısa bir rota tercih edenler için Istanbul çıkışlı Ege Adaları ve daha birçok alternatif keşfedilmek için sizi bekliyor.

Yüzen lüks otellere benzetebileceğimiz gemilerde, eğlence ve dinlence anlayışınıza uygun her türlü konfor ve aktiviteyi bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü şeflerin hazırladığı akşam yemeğinden sonra gece kulüplerine, casino'ya, kabare showlara, dans yarışmalarına, kokteyllere, partilere, sinema ve konserlere ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır © 2013 - Alp Reyal

Web Tasarım: AdaNET